Geopend vanaf 3 juli 2020: Sammie Sangria!
Amsterdam is weer een zomer hotspot rijker deze zomer. Sammie Sangria opent zijn deuren op 3 juli 2020 en daar zijn wij als Sangria liefhebbers heel blij mee! Naast de Sangria heeft deze zomer hotspot nog een grote plus: een terras aan het water! Zie jij jezelf al zitten op een Zomerse dag met een heerlijke Sangria?
Zes verschillende soorten sangria’s
Ja dat lees je goed! Ze gaan hier zes verschillende soorten Sangria schenken. Denk jij dat je nog in een streep naar huis kan na deze 6 kannetjes? 😉
De mensen achter Sammie Sangria zijn echter geen onbekende in Amsterdam en weten hoe je een horecaconcept in de markt zet. Sammie Sangria is van de eigenaren van Sjefietshe en daarom kan je naast de lekkere drankjes ook wel stiekem rekenen op heerlijk eten!
Let op: Je hoeft hier geen reservering te maken. Je kan gewoon lekker aanschuiven wanneer je wilt!
Lees ook: Hier drink je de lekkerste Sangria in Amsterdam
Openingstijden Sammie Sangria
Donderdag & vrijdag – 16:00 uur
Zaterdag & zondag – 12:00 uur
Adres
Veronicaschip
NDSM-Pier 1, Amsterdam
www.pontveer.nl
(vergeet je mondkapje niet)
Hi, Wat leuk dat je mijn website bezoekt. Ik ben Rolf en ben 4 jaar geleden begonnen met het opzetten van Amsterdamshots. Ben jij op zoek naar nieuwe restaurants, winkels, café’s of nieuwe hotspots in Amsterdam? Bewaar deze website dan goed want wij doen voor jou al het speurwerk!
Geef een reactie