Na een lange stranddag in Bloemendaal of Zandvoort zin in lekker Italiaans eten? Dan ben je bij Renato’s aan het juiste adres. Na een aantal filialen in de stad te hebben, is nu ook Rentato’s in Zandvoort geopend. (In het oude Orbit gebouw). Met het moderne interieur en aardige personeel is het hier heerlijk vertoeven. Ook hebben zij een leuk terras met uitzicht op de zonsondergang. How romantic..
Het restaurant is erg kindvriendelijk en dus een goede keuze om na een hele dag ravotten op het strand met de kids een lekkere antipasti en aansluitend een goeie pizza te eten. Als je jouw stranddag niet wil laten eindigen zijn de appartementen boven het restaurant ‘Poort beach boutique apartments’ een dikke aanrader om te overnachten!
Wij hebben naast het eten ook heel erg genoten van de heerlijke wijnen. Bij Renato’s word je goed geadviseerd over bijpassende wijnen en hier waren wij zeer enthousiast over.
Lees ook: Lunchen in utrecht
Hi, Wat leuk dat je mijn website bezoekt. Ik ben Rolf en ben 4 jaar geleden begonnen met het opzetten van Amsterdamshots. Ben jij op zoek naar nieuwe restaurants, winkels, café’s of nieuwe hotspots in Amsterdam? Bewaar deze website dan goed want wij doen voor jou al het speurwerk!
Geef een reactie